נעמה בתנועה לוגו

אנחנו יודעים לעשות שמח…. מחפשים הפעלה….? אנחנו לרשותכם בכל שאלה.

צור קשר איתנו

ימי הולדת ומסיבות

ימי הולדת ומסיבות באילת

שירים…ריקודים…הפתעות ואביזרים!!!

אין חגיגה, בלי.. הפעלה!!! הפעלה דינמית ושמחה, עם שירים הפתעות, כתר ושרביט מתנה. הפקות ימי הולדת ומסיבות באילת בסגנונות שונים, או בכל סגנון שבוחרים, העיקר שילד או ילדת יום ההולדת יהיו שמחים, יום הולדת שבה החוגג הוא במרכז העניינים. ימי הולדת למסיבה מושלמת: יום הולדת זומבלדת, יום הולדת ליגת האלופות, יום הולדת מהאגדות, יום הולדת שעשועי ספורט, יום הולדת הישרדות, יום הולדת ג'ימבו-כייף לקטנטנים ולקינוח אנחנו לא שוכחים.. נסיים בתהלוכת הפתעות לכל הילדים. לכל יום הולדת או מסיבה יש לנו מבחר בובות ענק לקבלות פנים: דובי ענק 3.5 מטר, בובות חיות צבעוניות, בובות אשליה מיוחדות או בובות גוף היתוליות לפתיחות משמחות…

נעמה בתנועה - ימי הולדת ומסיבות

יום הולדת הישרדות

לילדים שאוהבים תחרויות ומשחקים, יום הולדת שבה כל הילדים מתחרים, קבוצה נגד קבוצה בתחרויות היתוליות עם מתקני קליעה שונים ואביזרים מיוחדים , והמוזיקה קצבית וממריצה, מה שבטוח, בסוף כולם מנצחים וכל ילד יוצא עם הפתעה.

נעמה בתנועה - ימי הולדת ומסיבות

יום הולדת ג'ימבו-כייף

יום הולדת של משחקים עם אביזרים ומסלולים מאתגרים לקטנטנים… מסלול משוכות, קורות שיווי משקל, קופצנים ומבחר שירים שילדים מכירים ואוהבים.

נעמה בתנועה - ימי הולדת ומסיבות

יום הולדת מהאגדות

לילדות שאוהבות להרגיש נסיכות, יום הולדת מעולם האגדות, בובות גמדים ענקיות, סוס קופצני ותהלוכה רונדו מלכותית, זו תהיה חגיגה אמיתית. הילדים ילמדו לקוד קידה ומלכת יום ההולדת תרגיש נסיכה.

ימי הולדת ומסיבות

יום הולדת שעשועי ספורט

יום הולדת שכולם אוהבים, ריקודים שמחים, שירים מוכרים, כתר ושרביט לילדים החוגגים, תחרויות ריקוד ומשחקי הפעלה בתנועה, הפתעות, אביזרים לכניסה מלכותית וטקס לעוגה, בקיצור שעה של הנאה.

ימי הולדת ומסיבות

יום הולדת זומבלדת

יום הולדת בשלל ריקודים ולהיטים שילדים אוהבים, מסיבת זומבה מלאת אנדרנלין… קצב… ואביזרי תנועה, יום הולדת שכולה חוויה בלתי נשכחת.

ימי הולדת ומסיבות

יום הולדת ליגת האלופות

יום הולדת לבנים שבחבורה, תחרויות עם מתקנים ייחודים לאתגר מהנה ומלא חוויה, מתקני קליעה שונים, מתקן הבקעת כדורים, כדורסל אלקטרוני, מצנחי השחלת כדורים, שולחן פינג-פונג הפתעות ועוד…

גלריה ימי הולדת ומסיבות

נעמה בתנועה הפקות ואירועים לילדים באילת